Aura spreje Rozkvést pro šperky s krystaly

V článku Aura sprej Rozkvést – kapky, které sladí s vyšším potenciálem jsem psala o auře a osobních aura sprejích Rozkvést. Specialitkou jsou aura spreje Rozkvést pro šperky, které jsou propojeny nejen s vaším energetickým polem, ale také s energetickým polem konkrétního šperku. Každý šperk nese zcela jedinečnou energii, která souvisí s tím, co obsahuje, z čeho je vyrobený. Krom toho šperk významně ovlivňuje i to, kým je vyrobený, kdo mu dal „život“.

Spousta lidí nosí šperky, spousta lidí proto, že se jim zkrátka šperk líbí, přitahuje, řada proto, že má mít na ně „pozitivní“ vliv. Vliv krystalů však závisí také právě na tom, do jaké míry to umožňuje naše energetické nastavení. Jsou lidé, kteří mají obrovské sbírky kamenů a šperků z nich a tací, kterým stačí jeden, přes který se dokáží napojit na vědomí celé minerální říše. Obojí je v pořádku a řiďte se pouze sami sebou.

Každopádně šperky s krystaly jsou velmi silnými generátory energií. Jak jsem uvedla, jejich „sílu“ ovlivňuje to, kým jsou tvořeny, ale samozřejmě také my sami. Jsou šperkaři, kteří dokáží šperk propojit s vaším energetickým polem, což významně ovlivní vaše spojení se krystaly v něm a jeho celkovou energií. To jaký má vliv konkrétní šperk právě na nás závisí také na tom, jak jsme jeho energii schopni (ochotni) přijmout, tedy na naší auře.

Aura sprej Rozkvést pro šperk tvořený na míru propojuje vaše aurické pole s polem konkrétního šperku, očišťuje pole a otevírá a projasňuje komunikační kanály mezi vámi a šperkem. Aura sprej pro šperk aktivuje energii šperku ve vašem energetickém poli na úrovni, která je optimální pro vaše tady a teď.

Aura spreje pro šperky můžete získat spolu s aroma-náramkem Rozkvést, ale mohu je propojit s jakýmkoli vaším šperkem, ideálně se šperkem, který je tvořený „v plném proudu“, šperkařem, který vnímá energie šperků a umí s ní pracovat z úrovně svého otevřeného srdečního centra. Osobně mohu vřele doporučit dvě šperkařky. Jednou je moje kamarádka Tereza, jejíž šperky Crystal Grid design jsou nejen vizuálně nádherné, ale nesou velmi jasné a čisté energie. S Terkou společně připravujeme také jedinečné flakonkové krystalové esence, do kterých se hodí koncentrované esence Rozkvést – můžete mít tedy část koncentrované esence ve flakonku a z části si připravovat aura sprej.

Druhou šperkařkou tvořící z energie otevřeného srdce je „amuletí“ specialistka Vltavínka a její silnými energiemi nedupané šperky z její dílny Vltavíny kouzelný svět (FB profil).

Ze ♥ Petra

Napsat komentář