Logo
Máte dotaz? :-)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Aktuality
08.06.2019
Víkendová náramko-akce 8.-9.6.2019
Během víkendu 8.-9.6. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát se třemi náramky obsahující oblíbený vltavín :-) Akce platí do nedělní půlnoci.... číst celé
18.05.2019
Víkendová náramko-akce 18.-19.5.2019
Během víkendu 18-19.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát pro náramek Uchopit svůj potenciál Akce platí do nedělní půlnoci. Krásný víken... číst celé
11.05.2019
Víkendová náramko-akce 11.-12.5.2019
Během víkendu 4.5. - 5.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát jsou v akci aroma-náramky:  *Propustit ze závislosti*Trojjedinost*Mysl sr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Info k nabídce Rozkvést
  4. Aroma-náramek - energetická mřížka pro energii srdce
26.09.2019

Aroma-náramek - energetická mřížka pro energii srdce

Ať dělám aroma-náramky na jakékoli téma, můj záměr je u všech jediný - sestavit energetickou mřížku, pomocí které se v dané záležitosti snadněji propojíme s energií srdce a svým vyšším já. 

Náramek je tvořený jako mřížka krystalová, jenž je připravená pro esenci Rozkvést, lze samozřejmě použít i bez esence. Pro mě je však základ právě esence, proto "aroma"-náramky, neb právě aroma je důležitým nosičem všech energií obsažených v esenci. V případě propojení s náramkem obsahuje esence i energii náramku. 

Základem esencí Rozkvést je energie srdce. Další složky v esenci napomáhají se této energii otevřít a propojit srdeční centrum, vyšší já, mysl a fyzické tělo. Samozřejmě má esence vliv také na naše emoce, ale ty jsou jaké jsou hlavně důsledkem toho, s jakou energií vnímáme sebe i svět kolem nás a dále jak svou myslí tyto vjemy "zpracováváme".

A právě v tom nám esence Rozkvést mohou pomoci - vnímat, kdy naše mysl jedná na základě spojení s nejrůznějšími otisky, vzorci a přesvědčeními a tato spojení uvolňovat a posilovat tím spojení mysli s vyšším já a energií srdce. 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 90,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2019