1. Úvod
  2. Aroma-krystalová mandala s flakonkem + selenitem

Aroma-krystalová mandala s flakonkem + selenitem

Aroma krystalová mandala s flakonkem s labradoritem a selenitem pro selenitovou esenci. Mandalu mohu vytvořit s různě velkým obvodem dřevěného kruhu, ... celý popis
Dostupnost
Na objednávku
Aroma-mandala
Nejsme plátci DPH
cena od 540 Kč
ks
Více o produktu

Aroma krystalová mandala s flakonkem s labradoritem a selenitem pro selenitovou esenci. Mandalu mohu vytvořit s různě velkým obvodem dřevěného kruhu, nechat bez barvy (jak je na fotce) nebo barevně sladit s energetickými potřebami vás nebo vaší rodiny, stejně tak může být doplněna o další krystaly. 

V základní verzi je - na fotce - je mandala tvořená jako energetická mřížka k objednávce selenitové esence nebo esence Srdce za cenu 540,-, na míru za 720,-. Máte-li zájem o mandalu bez esence - objednejte zde. 

Na většině mandal nechávám místo na dřevěném kruhu bez barvy - krásně saje a udržuje aroma i energii esence (kápnout koncentrát esence). Když je celý kruh nenabarvený, je možné ho použít i jako hmatku spolu s tělovou esencí (součást každé esence Rozkvést)

Selenit pomáhá regulovat vodu v těle, harmonizovat vylučovací soustavu, zejména ledviny a pročišťovat emoční tělo - uvolňovat emoční otisky a dostat z jejich vlivu a spojit tak s vyšším já. 
 
Článek související s energií selenitu - Pevná tkáň (kosti) – naše základní duchovní energie
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020