Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

KONTAKTY

Rozkvést - Petra Šarmová
tel: +420 775 035 436
petra@rozkvest.cz
Editujte v Nastavení - Přihlašovací údaje

NOVINKY

arr3

Reference
Reference

Užívání esence jsem čistě nechala na dcerce. Sama si o ní řekne, když cítí potřebu. Z počátku to bylo každý den a opravdu přišla neuvěřitelná změna. V podstatě ze dne na den se začala těšit na školku se slovy Hurá, zítra jdu do školky. Což bylo doposud něco neuvěřitelného. Začala i hodně jíst, určitě spojeno s psychickou pohodou. Učitelky v MŠ, že je úplně jiný člověk ♥

**********

Ahoj Peťko, 

já Ti musím moc a  moc poděkovat. Ta esence udělala hotové zázraky. Nejdřív plačtivost, pak sem ze sebe začala chrlit milenku, chvílemi až opravdu hnusně, ale hned na to sem se musela začít smát.Takový výkyv emocí jsem nezažila :-D Ale pomohlo mi to. Všechno ve mě si sedlo. Manžela sem pustila. Zbavila sem se představy, že musím být s ním a znovu sem se nadechla. Přestala sem řešit i milenku. Když jsem se s ní naposledy míjela na chodníku, usmívala jsem se a dívala přes ni, jako by ani neexistovala. 
 
Esence mě zbavila všech strachů a pomohla najít sama sebe. Takhle vnitřně spokojeně jsem se sama se sebou ještě necítila. Je to neskutečný a uklidňující pocit. Jako bych poprvé v životě věděla, kdo jsem :-) 
 
Moc Ti za to děkuji. Za ten rok jsem na sobě opravdu pracovala, ale až s Tvojí pomocí jsem našla cestu ven. 
 
Máš obrovský dar a jsem vděčná za to, že jsem Tě mohla poznat. 
 
Krásný den Ti přeji. Veronika
 
**********
 
Dobrý dne Petro před pár dny mi přišla esence a můj život se obrátil vzhůru nohama. I přestože je to někdy náročné, cítím že je to konečně změna, po které jsem toužila ze svého srdce. Není u nás klid, ale není ani dusno jako měsíce před tím. Moc děkuji za esenci a taky vaše slova, která mě moc pomáhají. Po dlouhé době mám pocit, že mě muž vnímá. 
 
******* 
 
Diky esenci od Rozkvest jsem si zacala lepe uvedomovat sve energeticke pole, co do nej vpoustim vedome i nevedome, co ktere energie se mnou delaji a jak moc to ovlivnuje me fyzicke telo. Uzasne propojeni, nacasovani a ta vune