1. Úvod
  2. Obraz: Mandala Propojení + esence Srdce

Obraz: Mandala Propojení + esence Srdce

30  cm, plátno na rámu  Vše v našich životech je propojené naše minulost, přítomnost a budoucnost. Je to vše propojené v jeden obrovský celek a vše s... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
3 900 Kč
Na dotaz
Více o produktu

30  cm, plátno na rámu 

Vše v našich životech je propojené naše minulost, přítomnost a budoucnost. 
Je to vše propojené v jeden obrovský celek a vše se děje souběžně. Učíme-li se ze své minulosti a jsme schopni neprojektovat minulost do své budoucnosti je naše teď a tady bytí, které má hodnotu pro naše všechny možnosti realit. 
Propojeni mužské i ženské části. Propojeni našeho vnitřního dítěte a všech možných možnosti našeho těla jsou zde také. Popsat něco tak propojeneho je až srandovni.

Proto se netrapme minulosti ani budoucností. Učme se ze svého života a uchovejme si vše v lásce a vděčnosti v naši přítomnosti.

Ve svém srdci, ve své duši v našem životě vždy s přijetím a povolením veškerého tlaku na cokoliv.  

***

Obraz můžete objednat přímo u Lenky na Athalej.ART za 3.000,- Kč nebo zde společně s esencí Srdce - koncentrát 3 ml + aura sprej za 3.900,- Kč (možné doobjednat i tělovou esenci v krystalovém roll-on 10 ml).

Esence Srdce v tomto případě odpovídá energii obrazu a Vašim energetickým potřebám a možnostem v souvislosti s daným tématem, můžete k esenci objednat i poselství srdce.

Základem esence je energie obrazu a energii vašeho srdce. S těmito energiemi nás v rámci esence propojují stromové a květové esence, esence krystalů a éterické oleje. Spolu s esencí Srdce se tyto energie dostávají do přímé interakce s námi. Významnou součástí esence je její aroma, které nás spojuje se světelnými informacemi obsaženými v esenci i díky čichu a dechu - tedy propojuje s hmotou - fyzickým tělem, se všemi tělními systémy.

 

 

Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020