1. Úvod
  2. Obraz: Mandala Přijetí + esence Srdce

Obraz: Mandala Přijetí + esence Srdce

30  cm, plátno na rámu  Barvy srdeční čakry zasazené do tajemného podkladu. Otevři své srdce všemu co Tě trápí, otevři se odporu, který je vždy násled... celý popis
Dostupnost
Vyprodáno
Nejsme plátci DPH
3 900 Kč
ks
Více o produktu

30  cm, plátno na rámu 

Barvy srdeční čakry zasazené do tajemného podkladu. Otevři své srdce všemu co Tě trápí, otevři se odporu, který je vždy následovníkem nějaké myšlenky o sobě a ostatních. 
Dovol si vše. Tam kde není odpor, tam není ani pohon pro myšlenky, které Tě nutí hledět do minulosti nebo budoucnosti a oslabují Tvou energii.

Otevři se přijetí všeho co Tě zlobí, co Tě pronásleduje, čeho se bojíš a co odmítáš.

***

Obraz můžete objednat přímo u Lenky na Athalej.ART za 3.000,- Kč nebo zde společně s esencí Srdce - koncentrát 3 ml + aura sprej za 3.900,- Kč (možné doobjednat i tělovou esenci v krystalovém roll-on 10 ml).

Esence Srdce v tomto případě odpovídá energii obrazu a Vašim energetickým potřebám a možnostem v souvislosti s daným tématem, můžete k esenci objednat i poselství srdce.

Základem esence je energie obrazu a energii vašeho srdce. S těmito energiemi nás v rámci esence propojují stromové a květové esence, esence krystalů a éterické oleje. Spolu s esencí Srdce se tyto energie dostávají do přímé interakce s námi. Významnou součástí esence je její aroma, které nás spojuje se světelnými informacemi obsaženými v esenci i díky čichu a dechu - tedy propojuje s hmotou - fyzickým tělem, se všemi tělními systémy.

 

Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020