1. Úvod
  2. BLOG
  3. Země, Gaia, zvířata
  4. Náhoda – výsledek vícečetného sladění

Náhoda – výsledek vícečetného sladění

V nových energiích už se není kam schovat a snažit se sebe či druhé přesvědčit, že to, kde jsme a čím jsme, jsme „náhodně“ nebo se nám něco „náhodně“ děje“. Nyní  je již jasné, že náhoda není „náhodná“, ale jde o výsledek vícečetného sladění se s něčím. „Náhody“ tvoříme ať už vědomě či nevědomě my jako mnohaúrovňová bytost.

„Náhody“ mohou přijít do našeho života zdánlivě bez našeho „chtění“ a vědomého přičinění, kdy jsou tvořeny „vyššími silami“ zejména v souladu s plánem naší duše zde na Zemi a s naším vyšším potenciálem.  I toto „náhody“, nad kterými zdánlivě nemáme žádnou „moc“, nejsou až tak mimo náš vliv – okolnosti a energetický náboj konkrétní „náhod“ vytváříme tím, čemu věříme, jaká máme přesvědčení, jak komunikujeme sami se sebou i s vnějším světem.

Chcete-li vědomě pomoci „náhodě“ (například najít práci, která vás bude vnitřně naplňovat nebo „dostat“ nápad, který vám pomůže vyřešit nějakou situace), buďte sami „magnetem“ pro frekvenční nastavení, které tomu odpovídá.

Je-li váš záměr žít v souladu se svým srdcem, se svou vnitřní pravdou – buďte všímaví, kde svou pravdou nežijete a buďte otevření tomu, co je toho příčinou. Příčina je vždy v nás samých, není v druhých lidech ani ve vnějších okolnostech. 

Kameny, éterické oleje a další dary země jsou nástroje, které zesilují záměr, udržují pozornost, energeticky drží určité vibrační nastavení a v propojení s naším srdcem vnášejí do  našeho života „božské“ načasování a synchronicity v souladu s naším potenciálem i naším „tady a teď“…

Ze ♥ Petra

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020