1. Úvod
  2. BLOG
  3. Grafika
  4. Logo pro Křišťálová komnata
22.04.2019
Grafika

Logo pro Křišťálová komnata

Projekt Křišťálová komnata tvoří člověk mému srdci velmi blízký, kamarádka Tereza Stropnická.

Samotný název Křišťálová komnata vznikl způsobem, jenž nabízím v rámci konzultace k logo - v propojení na Terky potenciál, jenž je velmi provázaný právě s krystalovou říší.

Když později došlo na vytvoření loga, dralo se mi na mysl jediné - vytvořit symbol krystalové mřížky. První nástřel vidíte na obrázku a ač energie toho, o čem Křišťálová komnata je, hrdě také nese, nakonec se vše "vykrystalizovalo" do finálního loga, jenž můžete vidět jak jako logo webu, tak podklad na desce pro některé Terezčiny krystalové mřížky plné nejen krásných kamenů :-)

Křišťálovou komnatu určitě doporučuji navštěvovat pravidelně, její obsah je rozsáhlý a na úžasné energie se naladíte už jen tím, že tam nakouknete :-)

Komnata je úzce propojená s Terezky šperkovou značkou Crystal Grid Design, která je studnicí nádherných a jedinečných šperků, flakonků, kamenů a v neposlední řadě také kurzů k výrobě šperků i o spolupráci s krystaly ♥

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020