1. Úvod
  2. BLOG
  3. Lekce ohleduplnosti

Lekce ohleduplnosti

Pokud jste někde, kde je koncentrace více lidí, mějte nyní, prosím, alespoň "něco" jako roušky... Myslím, že to je minimum, co bychom teď mohli zvládnout úplně všichni - ne ze strachu, že sami onemocníme, ne kvůli tomu, že bychom byli manipulovatelné stádo, ale s ohledem na druhé - ať ty, kteří patří mezi "ohroženější", tak všechny ostatní, kteří "jen" chtějí zase dělat svou práci - ať jakoukoli a kdekoli.

Nebojkotujte to, nechtějte za každou cenu jít mimo systém. Buďme ohleduplní - učme se být ohleduplní, ať si o koronaviru myslíme cokoli.

Být chvíli více sám se sebou, sám v sobě nebo se svou nejbližší rodinou.. to přeci není nic tak strašného.

A opět - kdo může, jděte do lesa, parku a neshlukujte se tam s ostatními. Jestli vám chybí shlukování, shlukujte se se stromy, na ty koronavirus nepřenesete a nemusíte se ani obávat, že byste se od nich nakazili 

Foto Moni Hruška ?

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020