Logo
Máte dotaz? :-)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Info k nabídce Rozkvést
  4. Krystalová tělová esence Srdce - vtisknout svojí vizi do fyzického těla
20.03.2019

Krystalová tělová esence Srdce - vtisknout svojí vizi do fyzického těla

 
Chceme-li zhmotnit nějakou svojí vizi, je třeba přenést vizi ze srdce na Zem - do hmotného světa. K tomu je třeba souhra všech našich energeticky jemnějších těl s tím energeticky "nejhutnější" - fyzickým tělem. Právě přes něj mohou být vize našeho srdce zasazeny na Zem. 
 
V krystalové tělové esenci je koncentrovaná esence Srdce propojena s možnostmi rostlinných olejů a fyzicky přítomných krystalů, jenž tvoří krystalovu mřížku a vše je připraveno na přímé propojení s tělem - kůží.
 
Pokožka je naším největším orgánem a významným smyslovým orgánem. 
 
Samotná kůže nás stejně jako další měkké tkáně našeho těla propojuje s naší mentální energií, s našimi postoji, s myšlenkovými vzory a s vnímáním sebe i druhých. Přes kůži dokáže "probublat" navenek náš vnitřní svět i viditelně jako nejrůznější zčervenání, zrudnutí, vyrážky, zatvrdliny nebo jiné projevy na kůži.
 
Komunikace je však oboustranná a přes kůži, dotek a celkově fyzické tělo můžeme vtisknout své vize do fyzického světa.
 
Stejně jak se celá vrchní vrstva pokožky obmění za cca 3 týdny, tak v nás za tento čas může dojít k velmi razantní proměně. 
Jestli vám jde o proměnu v souladu s energií vašeho srdce, koncentrovaná esence Srdce vám v tom podpoří z obou směrů :-) - ve flakonku nebo ve formě aura spreje z jemnohmotných úrovní, krystalová tělová esence kromě toho významně i na úrovni fyzické ♥
 
 
 
 
 
 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli