1. Úvod
  2. Krystalové esence
  3. Krystalová esence - Záhnědová

Krystalová esence - Záhnědová

Záhnědová esence je esence, která vede jemně přesto vytrvale k tvoření prostoru, kde se cítíme dobře a bezpečn - jak ve svém fyzickém těle, tak v kdek... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
1 260 Kč
ks
Více o produktu

Záhnědová esence je esence, která vede jemně přesto vytrvale k tvoření prostoru, kde se cítíme dobře a bezpečn - jak ve svém fyzickém těle, tak v kdekoli jinde. Tvoří samotný základ toho, abychom následně mohli a měli sílu a chuť rozvíjet rozvíjet vše, k čemu nás vede naše srdce. 

Esence pomáhá vnímat vzorce myšlení a chování související s odhodlaností a schopnosti uzemnit své vize a dary ve fyzickém světě, ale také ty, které souvisí s tím být praktický a systematický, abychom si zajistitli vhodné podmínky pro vnímání svých energeticky jemnějších potřeb. 

Patří současně mezi ochranné esence, není v tomto směru tak razantní jako například obsidiánová esence, ale dokáže velmi pomoci vnímat energie, které z nás "vysávají" energii - jak na fyzické úrovni jako jsou parazité a podobně, tak také na úrovni psychické a energetické. 

Vhodná také v případech připoutanosti na něčem nebo někom i fyzickým závislostem, které často souvisí právě tím, že jsme  nevědomě pod vlivem, jenž z nás odčerpává sílu. 

Esence vede k vnímání potřeb těla a pročištuje energetické pole pro někoho "přízemní" přesto nezbytnou péčí a láskou o něj.

Součást:
*5 ml koncentrátu (esence ze záhnědy, stromová esence habr a vrba, cedrový olej a dolaďující květové esence)
*aura sprej (10 ml, skleněný rozprašovač)
*informace k esenci
*otázky srdce pro spojení s esencí, přípravu aura spreje

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020