1. Úvod
  2. Krystalové esence
  3. Krystalová esence - Herkimerová

Krystalová esence - Herkimerová

Herkimerová esence napomáhá sjednotit záměr duše s osobností a jeho fyzickým tělem tak, aby mysl přestala bránit uskutečnit to, co je v našem potenciá... celý popis
Dostupnost
Skladem
Varianty-krystalová esence
Nejsme plátci DPH
270 Kč
ks
Více o produktu

Herkimerová esence napomáhá sjednotit záměr duše s osobností a jeho fyzickým tělem tak, aby mysl přestala bránit uskutečnit to, co je v našem potenciálu, a fyzické tělo mělo energii na uzemnění našeho potenciálu. 

Herkimerová esence je specialista na rozšiřování vědomí. Jako u všeho je to ale pouze v rámci toho, nač jsme připraveni.  

Rozšíření, zjasnění vědomí s sebou většinou přináší také určitou tlakovou vlnu, jejíž účinky nemusí být příjemné, ale každopádně jsou vždy velmi velmi očistné a prostor tvořící.

Podstatou herkimerové esence je čistota a jasnost.

Zesiluje energetický průtok a z energetické úrovně působí u fyzického těla zejména na nervový systém a smyslové orgány. Celkově vede k procesům, jenž očištují energetické pole včetně těla fyzického. 

Herkimerová esence je univerzální (i když vždy osobní) esencí, chceme-li se buď více propoji s herkimerem (i) pomocí rostlinné říše nebo se v něčem posunout, vykročit z nějakého kruhu, v kterém nás téměř vždy drží nevědomé vzorce a filtry vnímání.

Součást:

*5 ml koncentrátu (energetický základ: esence z herkimeru)
*aura sprej (10 ml, skleněný rozprašovač)
 
Možno přiobjednat:
 
 
 

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020