1. Úvod
  2. Konopné mandaly
  3. Konopné šperky: Švestka +krystal + esence Srdce (vztahy)

Konopné šperky: Švestka +krystal + esence Srdce (vztahy)

Energie stromu švestka nás podporuje otevřít se vztahům, jenž buď přímo vyvěrají z propojení otevřených srdečních center nebo v sobě mají potenciál na... celý popis
Dostupnost
Skladem
Volby
Nejsme plátci DPH
2 070 Kč
ks
Více o produktu

Energie stromu švestka nás podporuje otevřít se vztahům, jenž buď přímo vyvěrají z propojení otevřených srdečních center nebo v sobě mají potenciál na tuto úroveň vztah posunout.  Energie švestky pomáhá hojit staré emoční rány a přestat jednat v rámci vztahů (partnerských, obecně mezilidských i sám se sebou) na základě emočních otisků a napojení se ve vztazích na enegii srdce. 

Ne každý vztah má potenciál oboustranného propojení na úrovni srdce, nejde však o to, co druzí - jde o to, v jakém vztahu s nimi jsme my. Nechtějme vztahy hodnotit svou myslí, otevřeme jim své srdce. To však můžeme až tehdy, kdy se ho nebudeme obávat otevřít. 

Energie konopné mandalky se švestkou a krystalem dle vlastního vašeho nacítení nebo energetických potřeb vyplývající s energie esence Srdce je silným energetickým stabilizátorem a zářičem v tématu vztahů na úrovni srdce. 

Některé vztahy se pod jeho vlivem mohou transformovat jemně, u některým může dojít i k odloučení - při současném ukončení různých karmických vazeb. 

V konopných osobních mandalách je energie srdce velmi úzce propojena a podpořena rostlinnou i krystalovou říší a nabízím je zatím pouze spolu s esencí Rozvést.

Konopná mandalka - dřevo švestka + krystal + esence Srdce:

  • s esencí Srdce 3 ml + aura sprej + 5 ml tělové esence cena 1.800,-
  • s esencí Srdce 5 ml + aura sprej + 10 ml tělové esence v krystalovém roll-onu cena 2.070

Na fotce s modrým fluoritem, se zeleným a danburitem - je možné libovolný krystal dle potřeb a nabídky, stejně tak lze přizpůsobit barvu nebo barevnou kombinaci konopí.

Součástí mandalky je měděná rolnička. Zvuk obecně nás ovlivňuje na mnoha úrovních. Rolničky v konopných špercích a mandalách aktivují jejich energii šperku, je-li šperk či mandala propojena s esencí, tak jejich zacinkáním (příjemným :-) ) se aktivuje a šíří i energii esence.
 
Rolničky na šperku pomáhají průběžnému energetickému očišťování. Vibrace rolničky narušuje energií šperku skrze zvuk negativní a stojaté energie, jež mohou být jak v našem energetickém poli, tak v prostoru, v kterým se nacházíme.

 

 

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020