1. Úvod
  2. Esence Srdce
  3. Esence Srdce: VNITŘNÍ

Esence Srdce: VNITŘNÍ

Esence Srdce KVĚTOVÁ je variantou esence Srdce pro ty, kteří preferují vnitřní užívání. Krom toho je vhodná také pro emočně a fyzicky náročné situace.... celý popis
Dostupnost
Skladem
Varianty u esence Srdce
Nejsme plátci DPH
270 Kč
ks
Více o produktu

Esence Srdce KVĚTOVÁ je variantou esence Srdce pro ty, kteří preferují vnitřní užívání. Krom toho je vhodná také pro emočně a fyzicky náročné situace.

V této formě esence Srdce harmonizuje emoční a fyzické tělo, vhodná jako podpora v emočně vypjatém období, během nemoci nebo celkové fyzické regeneraci. Vhodné propojit s esencí Srdce pro tělo. Vnitřní esence neobsahuje éterické oleje a esence Srdce je spojena se směsí květových esencí zvolených vaším vyšším já. Obsah 30 ml.

Používám květové esence jak bachovy květové esence, tak esence australské. Více k tématu květových esencí a jak s nimi spolupracuji já, si můžete přečíst na blogu: Bachovo květové a australské esence - rozdíl mezi nimi .

Cena esence Srdce KVĚTOVÁ je 270,- . Esence Srdce se vždy tvoří v napojení na vyšší já a srdce, proto je nutné současně objednat i Propojení (1.260,-). Můžete tedy zvolit zda objednáváte esenci Srdce Květovou včetně Propojení nebo zda jste Propojení objednali zvlášť či v rámci jiné služby. Více o Propojení a službách na míru.

Zboží zařazeno v kategoriích
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020