1. Úvod
  2. Esence Srdce
  3. Esence Srdce TĚLO

Esence Srdce TĚLO

Esence Srdce TĚLO je vhodná pro spojení esence Srdce s fyzickým tělem a pro témata související s hmotou, uzemňováním, realizací.  Esence Srdce ve verz... celý popis
Dostupnost
Skladem
Varianty u esence Srdce
Varianty obsahu
Nejsme plátci DPH
450 Kč
ks
Více o produktu

Esence Srdce TĚLO je vhodná pro spojení esence Srdce s fyzickým tělem a pro témata související s hmotou, uzemňováním, realizací. 

Esence Srdce ve verzi pro tělo se vztahuje k fyzické regeneraci a celkové podpoře sladění jemnohmotné části nás s tělem fyzickým a obecně také se Zemí.

Esenci Srdce Tělo je možné připravit do 5 ml skleněného roll-onu nebo 10 ml krystalového roll-onu, který má kuličku z různých druhů krystalů. Součástí 5 i 10 ml verze esence Srdce pro tělo jsou krystalky uvnitř roll-onu, jenž podporují energii esence.

Cena esence Srdce TĚLO je 270,- (5 ml) nebo 450,- (10 ml, krystalový roll-on) . Esence Srdce se vždy tvoří v napojení na vyšší já a srdce, proto je nutné současně objednat i Propojení (1.260,-). Můžete tedy zvolit zda objednáváte esenci Srdce Tělo včetně Propojení nebo zda jste Propojení objednali zvlášť či v rámci jiné služby. Více o Propojení a službách na míru.

Zboží zařazeno v kategoriích
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020