1. Úvod
  2. Sady včetně napojení
  3. Esence Srdce TĚLO + VNITŘNÍ

Esence Srdce TĚLO + VNITŘNÍ

Esence Srdce TĚLO je vhodná pro spojení esence Srdce s fyzickým tělem. Vzorec esence Srdce ve verzi pro tělo se vztahuje k fyzické regeneraci a celkov... celý popis
Dostupnost
Skladem
Obsah esence Srdce TĚLO
Nejsme plátci DPH
1 950 Kč
ks
Více o produktu

Esence Srdce TĚLO je vhodná pro spojení esence Srdce s fyzickým tělem. Vzorec esence Srdce ve verzi pro tělo se vztahuje k fyzické regeneraci a celkové podpoře sladění jemnohmotné části nás s tělem fyzickým a obecně také se Zemí. Tělovou esenci je možné připravit do 5 ml skleněného roll-onu nebo 10 ml krystalového roll-onu, který má kuličku z různých druhů krystalů. Součástí 5 i 10 ml verze esence Srdce pro tělo jsou krystalky uvnitř roll-onu.

Esence Srdce VNITŘNÍje variantou esence Srdce pro ty, kteří preferují vnitřní užívání. Krom toho je vhodná také pro emočně a fyzicky náročné situace (květová esence) v této formě esence Srdce harmonizuje emoční a fyzické tělo, vhodná jako podpora v emočně vypjatém období, během nemoci nebo celkové fyzické regeneraci. Vhodné propojit s esencí Srdce pro tělo. Vnitřní esence neobsahuje éterické oleje a esence Srdce je spojena se směsí květových esencí zvolených vaším vyšším já. Obsah 30 ml.

Na fotce esence Srdce vnitřní + tělová 5 ml

Zboží zařazeno v kategoriích
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020