1. Úvod
  2. Esence Srdce
  3. Esence Srdce AURA

Esence Srdce AURA

Esence Srdce AURA je vhodná pro pročištění a projasnění energetického pole kolem těla nebo prostoru. Esence Srdce AURA je možné používat jako aura spr... celý popis
Dostupnost
Skladem
Varianty u esence Srdce
Nejsme plátci DPH
270 Kč
ks
Více o produktu

Esence Srdce AURAje vhodná pro pročištění a projasnění energetického pole kolem těla nebo prostoru.

Esence Srdce AURA je možné používat jako aura sprej (k esenci možné objednat skleněné spreje) nebo do flakonku či difuzéru.

Esenci Srdce - Aura je dodávaná v lahvičce s pipetkou o obsahu 5 ml, z které se snadno doplňuje sprej nebo do difuzéru (1-2 kapky do vodou). Do flakonku je možné použít samotnou esence Srdce - Aura nebo je možné také zkombinovat s trochou vody (samotná esence Srdce - Aura má nejvýraznější aroma, energeticky do flakonku stačí opět 1-2 kapky stejně jako do u spreje a difuzéru).

Cena esence Srdce AURA je 270,- . Esence Srdce se vždy tvoří v napojení na vyšší já a srdce, proto je nutné současně objednat i Propojení (1.260,-). Můžete tedy zvolit zda objednáváte esenci Srdce Aura včetně Propojení nebo zda jste Propojení objednali zvlášť či v rámci jiné služby. Více o Propojení a službách na míru.

Zboží zařazeno v kategoriích
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020