1. Úvod
  2. Sady včetně napojení
  3. Esence Srdce AURA+TĚLO+VNITŘNÍ

Esence Srdce AURA+TĚLO+VNITŘNÍ

Esence Srdce AURA je vhodná pro pročištění a projasnění energetického pole kolem těla nebo prostoru. Esence Srdce AURA je možné používat jako aura spr... celý popis
Dostupnost
Skladem
Obsah esence Srdce TĚLO
Nejsme plátci DPH
2 250 Kč
ks
Více o produktu

Esence Srdce AURA je vhodná pro pročištění a projasnění energetického pole kolem těla nebo prostoru. Esence Srdce AURA je možné používat jako aura sprej (k esenci možné objednat skleněné spreje) nebo do flakonku či difuzéru. Esenci Srdce - Aura je dodávaná o obsahu 5 ml, z kterého se snadno doplňuje sprej nebo do difuzéru (1-2 kapky do vodou) Do flakonku je možné použít samotnou esence Srdce - Aura nebo je možné také zkombinovat s trochou vody (samotná esence Srdce - Aura má nejvýraznější aroma, energeticky do flakonku stačí opět 1-2 kapky stejně jako do u spreje a difuzéru)

Esence Srdce TĚLO je vhodná pro spojení esence Srdce s fyzickým tělem. Vzorec esence Srdce ve verzi pro tělo se vztahuje k fyzické regeneraci a celkové podpoře sladění jemnohmotné části nás s tělem fyzickým a obecně také se Zemí. Tělovou esenci je možné připravit do 5 ml skleněného roll-onu nebo 10 ml krystalového roll-onu, který má kuličku z různých druhů krystalů. Součástí 5 i 10 ml verze esence Srdce pro tělo jsou krystalky uvnitř roll-onu.

Esence Srdce VNITŘNÍje variantou esence Srdce pro ty, kteří preferují vnitřní užívání. Krom toho je vhodná také pro emočně a fyzicky náročné situace (květová esence) v této formě esence Srdce harmonizuje emoční a fyzické tělo, vhodná jako podpora v emočně vypjatém období, během nemoci nebo celkové fyzické regeneraci. Vhodné propojit s esencí Srdce pro tělo. Vnitřní esence neobsahuje éterické oleje a esence Srdce je spojena se směsí květových esencí zvolených vaším vyšším já. Obsah 30 ml.

Zboží zařazeno v kategoriích
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020