1. Úvod
  2. Sady včetně napojení
  3. Esence Srdce AURA+TĚLO+VNITŘNÍ

Esence Srdce AURA+TĚLO+VNITŘNÍ

Esence Srdce AURA je vhodná pro pročištění a projasnění energetického pole kolem těla nebo prostoru. Esence Srdce AURA je možné používat jako aura spr... celý popis
Dostupnost
Připravováno na míru
Obsah esence Srdce TĚLO
Nejsme plátci DPH
cena od 2 070 Kč
ks
Více o produktu

Esence Srdce AURA je vhodná pro pročištění a projasnění energetického pole kolem těla nebo prostoru. Esence Srdce AURA je možné používat jako aura sprej (k esenci možné objednat skleněné spreje) nebo do flakonku či difuzéru. Esenci Srdce - Aura je dodávaná o obsahu 5 ml, z kterého se snadno doplňuje sprej nebo do difuzéru (1-2 kapky do vodou) Do flakonku je možné použít samotnou esence Srdce - Aura nebo je možné také zkombinovat s trochou vody (samotná esence Srdce - Aura má nejvýraznější aroma, energeticky do flakonku stačí opět 1-2 kapky stejně jako do u spreje a difuzéru)

Esence Srdce TĚLO je vhodná pro spojení esence Srdce s fyzickým tělem. Vzorec esence Srdce ve verzi pro tělo se vztahuje k fyzické regeneraci a celkové podpoře sladění jemnohmotné části nás s tělem fyzickým a obecně také se Zemí. Tělovou esenci je možné připravit do 5 ml skleněného roll-onu nebo 10 ml krystalového roll-onu, který má kuličku z různých druhů krystalů. Součástí 5 i 10 ml verze esence Srdce pro tělo jsou krystalky uvnitř roll-onu.

Esence Srdce VNITŘNÍje variantou esence Srdce pro ty, kteří preferují vnitřní užívání. Krom toho je vhodná také pro emočně a fyzicky náročné situace (květová esence) v této formě esence Srdce harmonizuje emoční a fyzické tělo, vhodná jako podpora v emočně vypjatém období, během nemoci nebo celkové fyzické regeneraci. Vhodné propojit s esencí Srdce pro tělo. Vnitřní esence neobsahuje éterické oleje a esence Srdce je spojena se směsí květových esencí zvolených vaším vyšším já. Obsah 30 ml.

Zboží zařazeno v kategoriích
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020