Logo
Máte dotaz? :-)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Info k nabídce Rozkvést
  4. Esence Rozkvést k Vašim šperkům/amuletům s krystaly/minerály
16.03.2019

Esence Rozkvést k Vašim šperkům/amuletům s krystaly/minerály

Máte doma šperky, které vás něčím přitáhly, které milujte nebo v kterých cítíte "něco" úžasného? Nebo máte doma šperk či přímo nějaký krystal, kámen, drůzu zkrátka nějaký ten "šutřík", kterému máte pocit, že "nerozumíte" nebo rozumíte, ale rádi byste své spojení s ním prohloubili? 

Můžete jej propojit s univerzální krystalovou auralitovou esencí nebo vám mohu připravit přímo esenci Srdce zaměřenou právě na propojení se šperkem s minerálem nebo nějakým šperkem, který ho obsahuje. 

Nádherný avokoádový amulet, který jsem dostala od Daridam v rámci výměny za esenci Srdce ♥ , mě ukázal jaké úžasné možnosti se otevírají, když šperk propojím s osobní esencí. 

První a v některých případech základní možností je energetické propojení se šperkem

Jestliže máte doma šperk, který s vámi není v energetickém propojení, mohu vás s ním propojit skrze osobní auralitovou esenci nebo esenci Srdce (u esence Srdce je to velmi "srdeční" záležitost ;-) )

 

Jestliže jste již se šperkem propojeni (k energetickému propojení může také dojít přes toho, kdo ho vytvořil - takové šperky dokáže tvořit moje kamarádka Terezka - CrystalGridDesign nebo kamarádka Vltavínka - Vltavíny kouzelný svět, dělám to také já u aroma-náramků Rozkvést) můžete esence Rozvést využít ve spojení se šperky i hlouběji:

ve spojení s minerály a šperky z nich vám esence Rozvést pomáhá: 

*otevřít se jejich energiím a jejich energetickému potenciálu

*porozumět tomu, co vám minerály i celý šperk jsou připraveni předat

*naladit vás na komunikaci s nimi

Máte-li zájem o propojení esence Rozkvést s Vaším šperkem, napište, ráda propojím s vámi i s esencí (stačí připsat do poznámky v průběhu objednávku, ozvu se :-) ) ♥

 

K avokádovému amuletu, který obsahuje měsíční a sluneční  kámen, jsem si udělala osobní esenci Srdce a z něj vzešel aroma-náramek Uchopit svou moc odkrytím pravdy.

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli