1. Úvod
  2. Doplňky stravy CaliVita

Doplňky stravy CaliVita

Na fyzické i psychické potíže mohu připravit esence - v těchto případech doporučuji zejména květové vnitřní + pro otevření se příčinám a potřebným změnám u sebe pak tělovou esenci.

Dále mohu zprostředkovat produkty CaliVita - můj "calivití" shop - můžete se stát členem CaliVita (nákupem produktů) a nakupovat od prvního nákupu za členské ceny, které jsou nižší o 25% nebo za ceny maloobchodní. V případě vašeho zájmu ráda pomohu s výběrem produktů, jejich užíváním atd. 

Určité produkty CaliVita mohu jen doporučit a sami je v naší rodině užíváme - ne trvale, ale v některých případech mohou být velkými pomocníky v tom, abychom tělu pomohli v uzdravení nebo v regeneraci.  Více jsem se tělu a péči o něj věnovala kdysi na mém prvotním webu - Přírodní cestou, najdete tam spoustu inspirace i k tématům sebepoznávání. 

Všechny ceny uvádím v cenách členských, které jsou o cca 25% nižší (členství získáte samotným nákupem produktů, nic navíc se neplatí, z členství neplynou žádné povinné nákupy, nic takového, v případě dotazů mi napiště)

Zezásadnění organismu (proti překyselení) - Liquid Chlorophyll, 946 ml (888,-)

Regenerace jater - Sylimarin Plus, (dříve pod název Liver Aid) 100 tbl. (1.112,-) + Super Soya Lecithin, 250 tbl. ( 734,-)

Harmonizace trávení a vylučování - Nopalin (katus nopal) 200 tbl. (690,-) + acidophilus (probiotika) Ac-zymes, 100 tbl. (492,-) nebo Probio Balance (cucací tobolky, vhodné pro děti), 60 tbl (568,-)

Přírodní adaptogen - rozchodnice růžová - Rhodiolin, 120 tbl. (851,-)

KŮRA PROTI PARAZITŮM - ParaProtex (31,20 eur) + Pure Yucca, 100 tbl. (399,-). ParaProtex není u nás volně prodejný, ale členům mohu zajistit. 

 

 

 

 

Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020