1. Úvod
  2. Aroma-krystalové mandaly
  3. Aroma-mandala s flakonkem - zelená + vesuvian

Aroma-mandala s flakonkem - zelená + vesuvian

Aroma-mandala Rozkvést s vesuvianem a flakonkem pro esenci Rozkvést. Aroma-mandala je tvořená jako energetická mřížka, která nese a vyzařuje svou ener... celý popis
Dostupnost
Na objednávku
Aroma-mandala
Nejsme plátci DPH
990 Kč
ks
Více o produktu

Aroma-mandala Rozkvést s vesuvianem a flakonkem pro esenci Rozkvést. Aroma-mandala je tvořená jako energetická mřížka, která nese a vyzařuje svou energii do prostoru. 

Mandala může být objednaná k esenci krystalové - vesuvianové nebo esenci Srdce. Je možné tuto základní mřížku dotvořit na míru, přidat další krystaly, sladit s esencí Srdce nebo propojit s vaším přáním ohledně barev/krystalů.. 🌈 

TATO KONKRÉTNÍ MANDALA JIŽ PRODÁNA, je možné objednat k esenci Rozkvést podobnou této za 720,- nebo na míru za 990,- Kč. Každá mandala jedinečná - jedinečný kus krystalu, ručně malovaný kruh. V případě dotazů se mi ozvěte :-)

Základní verze mandaly je vhodná pro jakékoli téma, jenž chcete propojit s energií svého srdce - vesuvian je kámen silných vibrací, jenž nejenže zesiluje rezonanci naší srdeční čakry a spojuje nás s energií našeho srdce, ale pomáhá nám s energií srdce utkávat svůj "běžný" život - přitahovat do něj to, co odpovídá této energii. Je to kámen, jehož energie nás vede do srdce a k jednání v souladu s ním. 

K mandale dostanete vše, co je potřebné k snadnému doplňování flakonku.  

Zboží zařazeno v kategoriích
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020