Osobní esence

aura-sprejVšechny éterické esence Rozkvést jsou připravovány na míru, v propojení s energetickým polem konkrétního člověka, pro kterého jsou určeny. 

Co esence obsahují 

"Fyzickým" základem esencí jsou éterické (esenciální) oleje, dále květové a vysokovibrační esence (pracuji s různými značkami Bachových esencí a s Australskými esencemi) a krystaly.

Každá esence obsahuje i další nepopsatelné a slovy neuchopitelné světelné složky, které souhrnně nazývám "esence srdce" ♥ a právě ony jsou - dle mého ;-) - tím skutečným energetickým základem každé esence a právě proto je každá esence jedinečná, i kdyby byly 2 stejně namíchané.

Do esencí nevkládám žádné záměry, partnery a průvodci při přípravě esencí mi jsou láska, světlo, bytosti rostlin a Vaše vyšší já. 

Druhy esencí

Nabízím 2 druhy esencí:

 • Tělové esence obsahují rostlinný olej a jsou připraveny pro přímé použití na kůži v roll-onu. Lze je použít jako parfém nebo pro spojení s energií esence nebo svého vyššího já skrze fyzické tělo. V limbické sadě Vás tělová esence propojí s jednotlivými fázemi limbického otisku a uvolní z něj energii Vašeho vyššího potenciálu.
 • Aura spreje jsou balzámem pro Vaší auru, Vaše energetické pole. Jaká aura - takové naše vnímání, takové naše volby ;-) Místo rostlinného oleje obsahují destilovanou vodu. Krystaly uvnitř lahvičky zajistí dokonalé promíchání - stačí lehce protřepat. Aura spreje Vaší auru projasní, vyčistí, zacelí a celkově posílí. Jejich energie je vibračně výše než je tomu u esencí tělových, které nás naopak vedou více do hloubky a také k propojení s hmotným světem a naším fyzickým tělem . Obě esence se výborně doplňují.
 • Esence pro krystaly/šperky tvořím zejména pro šperky a krystalové flakonky Crystal Grid Desing mojí kamarádky Terezy Stropnické. Je však možné vytvořit esence pro jakýkoli Váš krystal nebo šperk s drahým kamenem a propojit se s ním na hlubších úrovních. 

  Pro flakonky jsou výborné zejména Aura spreje, které neobsahují rostlinný olej. Ten se z některých (zejména z těch bezuzávěrových) hůře vymývá. Tělové esence doporučuji kombinovat s flakonky se šroubovacím nebo korkovým uzávěrem. 

  V obou případech Vám zůstane naprostá většina esence, kterou můžete použít způsobem vhodným pro daný typ esence :-)

   

telovaCo je součást esence

 • Všechny esence jsou v úžasném švýcarském fialovém skle, díky kterému zůstává zachována bioaktivita obsažených látek.
 • Můžete zvolit variatnu samotné esence nebo esence spolu s Poselstvím esence (srdce)
 • Karta s informacemi o esenci
 • Obrázek sladěný s energií esence vhodný například jako tapeta na mobil 

Jakou dostanu etiketu

Pro esenci si sami můžete zvolit tvar z postvátné geometrie, který Vás nějakým způsobem osloví, přitáhne, zaujme. 

Konkrétní přání?

Máte konkrétní přání? Řešíte něco ve svém životě? Chcete podpořit nějakou životní oblast, vyladit čakry nebo získat nadhled? Připište mi více do poznámky nebo mi napište email petra@rozkvest.cz :-)

obrazek-tapeta-1_1

 

 
640
11000164011000

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem