Osobní esence

3

Všechny esence Rozkvést jsou připravovány v propojení s energetickým polem člověka, pro kterého jsou určeny. Tím vzniká jedinečná energetická mřížka, ve které se éterické (esenciální) oleji, květové a vysokovibrační esence (pracuji s různými značkami Bachových esencí a s Australskými esencemi) snoubí spolu se stříbrnými a zlatými frekvencemi proudící z vaší 8. příčinné čakry a 9. čakry, čakry vyššího potenciálu.  

Nedílnou součástí každé esence je její poselství, které přináší vhled pro Vaše tady a teď, pro aktuální období Vašeho života a vychází stejně jako výklad z Vašeho energetického otisku. 

Esence rozděluji do 3 skupin, které se mohou navzájem prolínat

  • Limbická esence
  • Esence vyššího potenciálu
  • Krystalová esence

Limbická esence 

- bude k dispozici od září 2018. 

Esence vyššího potenciálu

- esence vyššího potenciálu otevírá vlastnímu vnitřnímu vedení v určité záležitosti (oblasti, situaci, vztahu, talentu,..). Ladí nás na její vyšší potenciál a uvolňuje cestu k jasnějšímu a "bezotiskovému" vnímání.

Krystalová esence

- v krystalových esencí je esence Rozkvést energeticky propojená s konkrétním kamenem nebo šperkem obsahující krystal. Dochází tím k velmi silné energetické mřížce, v které se setkává jemnost s "tvrdostí", pomíjivost se zdánlivou věčností, "neviditelná" energie s hmotou.. 

Tvořím zejména esence pro jedinečné a úžasné šperky a krystalové flakonky Crystal Grid Desing mojí kamarádky Terezy Stropnické. Je však možné vytvořit esence pro jakýkoli Váš krystal nebo šperk s drahým kamenem.

 

Dříve bylo možné objednat zvlášť buď 100% směs nebo jako již připravenou tělovou esenci či aura sprej. Nyní je každá esence dodávaná jako 100% směs (základem jsou éterické oleje, doplněné květovými a vysokovibračními esencemi) a společně s esencí získáte "návod" k přípravě tělové esence i aura spreje.

 

 
900
9001900900

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.