Osobní esence

aura-sprejVšechny éterické esence Rozkvést jsou připravovány na míru, v propojení s energetickým polem konkrétního člověka, pro kterého jsou určeny. 

Co esence obsahují 

Esence Rozkvést tvoří éterické (esenciální) oleje, dále květové a vysokovibrační esence (pracuji s různými značkami Bachových esencí a s Australskými esencemi) a krystaly.

Každá esence obsahuje i další éterické slovy nepopsatelné světelné složky, které souhrnně nazývám "esence srdce klienta" ♥. Tyto esence Vašeho srdce dělají každou esenci jedinečnou a jsou energetickým základem. Do esencí nevkládám žádné záměry, partnery a průvodci při přípravě esencí mi jsou láska, světlo, bytosti rostlin a Vaše vyšší já, jenž v esenci aktivují energii Vašeho srdce a záměry Vaší duše. 

Druhy esencí

Nabízím 2 druhy esencí:

  • Tělové esence obsahují rostlinný olej a jsou připraveny pro přímé použití na kůži v roll-onu. Lze je použít jako parfém nebo pro spojení s energií esence nebo svého vyššího já skrze fyzické tělo. V limbické sadě Vás tělová esence propojí s jednotlivými fázemi limbického otisku a uvolní z něj energii Vašeho vyššího potenciálu.
  • Aura spreje jsou balzámem pro Vaší auru, Vaše energetické pole. Jaká aura - takové naše vnímání, takové naše volby ;-) Místo rostlinného oleje obsahují destilovanou vodu. Krystaly uvnitř lahvičky zajistí dokonalé promíchání - stačí lehce protřepat. Aura spreje Vaší auru projasní, vyčistí, zacelí a celkově posílí. Jejich energie je vibračně výše než je tomu u esencí tělových, které nás naopak vedou více do hloubky a také k propojení s hmotným světem a naším fyzickým tělem . Obě esence se výborně doplňují.
  • Esence pro krystaly/šperky tvořím zejména pro šperky a krystalové flakonky Crystal Grid Desing mojí kamarádky Terezy Stropnické. Je však možné vytvořit esence pro jakýkoli Váš krystal nebo šperk s drahým kamenem a propojit se s ním na hlubších úrovních. Pro s korkovým uzávěrem se kromě 100% směsích (je možné 100% éterickou nebo éterickou + květové esence z koncentrátu) hodí také tělové esence, kdy Vám zůstane naprostá většina esence v roll-onu a můžete jí využít obojím způsobem :-)

     

telovaCo je součást esence

  • Všechny esence jsou v úžasném švýcarském fialovém skle, díky kterému zůstává zachována bioaktivita obsažených látek.
  • Každá esence obsahuje poselství srdce přijaté skrze esenci 
  • Karta s informacemi o esenci
  • Obrázek sladěný s energií esence vhodný například jako tapeta na mobil 

Jakou dostanu etiketu

Pro esenci si sami můžete zvolit tvar z postvátné geometrie, který Vás nějakým způsobem osloví, přitáhne, zaujme. 

Konkrétní přání?

Máte konkrétní přání? Řešíte něco ve svém životě? Chcete podpořit nějakou životní oblast, vyladit čakry nebo získat nadhled? Připište mi více do poznámky nebo mi napište email petra@rozkvest.cz :-)

obrazek-tapeta-1_1

 

 
900
11000190011000

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.