Osobní a krystalové esence

krystSpojení éterických (esenciálních) olejů a květových esencí s krystaly je jako spojení hudby s tance, pohled do očí s dotykem.. Samo o sobě může mít jedno i druhé obrovskou sílu, spojením síla zesiluje, propojuje s dalšími smysly, prožitky, rozšiřuje možnosti, kterými může vyplavat na povrch to, před čím už nemá smysl se skrývat, co má být zjeveno, vyléčeno, uvolněno nebo naopak zesíleno, aktivováno, zvědoměno a transformováno. 

Osobní krystalové esence Rozkvést zjemňují energii krystalů. To neznamená, že jí zeslabují, ale přizpůsobují jejich energii energetickému poli konkrétního člověka. Snáze pak vnímáme jejich poselství a moudrost a otevíráme se potřebným změnám. Krystaly ve spojení s esencemi snadněji propojují nevědomé s vědomým a kultivují základní elementy ve směru potřebném k ukotvení změn v nás i v našem životě. 

Nedílnou součástí každé osobní krystalové esence Rozkvést jsou informace o ní a její poselství, které stejně jako samotná esence nese energii Vašeho srdce a přináší vhled pro Vaše tady a teď. 

Krystalové esence Rozkvést:

  • pomáhají jasněji vnímat emoční mlhy, které zahalují naše vnímání, rozptýlit je odkrytím prvotních příčin
  • otevírají nás ryzí energie našeho srdce 
  • s jejich pomocí se stáváme otevřenější vnímání naší intuice 
  • aktivují nové úrovně našich talentů a schopností
  • uvolňují emoční a limbické otisky
  • ve spojení s krystaly zjemňují jejich energii, moudrost krystalů se v propojení s esencí se stávají pro daného člověka "srozumitelnější".

Osobní krystalovou esenci můžete získat spolu s aroma-náramkem nebo ji mohu připravit v propojení s jakýmkoli Vaším krystalem nebo šperkem, který krystal(y) obsahuje. 

Jedinečné šperky, s kterými všechny krystalové esence Rozkvést velmi souzní, jsou například šperky Crystal Grid Design mojí kamarádky Terezy. V její široké nabídce šperků a kamenů má také flakonky s krystaly, kterou jsou dokonalé pro koncentrované krystalové esence

Pro všechny šperky s krystaly a aroma-náramky se velmi hodí také krystalový aura sprej.

 

 

 
180
9001180900

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.