O webu

Vždy měl lákalo jít „cestou srdce“, řídit se „intuicí“, být „sama sebou“ a tak 🙂 . Jenže co to vlastně je? Jak poznat, co chce mé srdce, jak porozumět tomu, kam mě vede intuice a jak rozpoznat sebe od ne-sebe? To mě vždy bavilo, bavilo mě VŠÍMAT SI. Kolik lidí, tolik cest, tolik rozdílů a přesto všichni chtějí to samé – být v souladu se svým srdcem.

Některé věci nás cestě svého srdce vzdalují, některé přibližují, některé jsou na cestě k sobě samému podporou, některé nám spíše podlamují kolena. Co pro nás je podporou v jedno období, nebývá podporou stále. Vše souvisí s cyklickou povahou života a také naším vlastním rytmem.

Neexistuje jedna šablona, která by sedla na všechny, nejsme zde proto, abych napodobovali druhé lidi, ale vnímali svoji jedinečnost a tou přispěli do celku.

 

Jemnohmotné – intuitivní vnímání bývá často propojeno s naším emocionálním polem a tak bývá podbarvené našimi nevědomými emočními otisky a filtry 3. čakry. Proto s rozšiřováním intuitivního vnímání souvisí také jejich vnímání uvolňování.

Nechť vám jsou stránky inspirací na cestě srdce ♥

Petra Šarmová