O mně

Vždy jsem chtěla jít „cestou srdce“, řídit se „intuicí“, být „sama sebou“ a tak 🙂 . Jenže co to vlastně je? Jak poznat, co chce mé srdce, jak porozumět tomu, kam mě vede intuice a jak rozpoznat sebe od ne-sebe, od nějakého vzorce, otisku, masky?

Díky svým vlastním vzletům i pádům jsem postupně odkrývala sama sebe a zjistila, že řídit se srdce je zejména o ochotě být k sobě upřímný. Ne vždy to však stačí, protože přes mlhu limbických otisků někdy nejsme schopni ve spojení se svým srdcem být. Některé věci nás cestě svého srdce vzdalují, některé přibližují, některé jsou na cestě k sobě samému podporou, některé nám spíše podlamují kolena. Co pro nás je podporou v jedno období, nemusí být stále. Vše souvisí s cyklickou povahou života a také naším vlastním rytmem a ochotou a odvahou jít cestou sebepoznávání a sebepřijetí.

Neexistuje jedna šablona, která by sedla na všechny, nejsme zde proto, abych napodobovali druhé lidi, ale uvolňovali ze svého energetického pole, to, co už není třeba a začali mnohem jasněji vnímali svoji jedinečnost a tou prozařovali svět v nás i kolem nás.

 

 

S láskou ♥

Petra Šarmová

petra@rozkvest.cz

Komentáře jsou vypnuty.