Esence Rozkvést

Všechny Esence Rozkvést jsou tvořeny pro Vaše jedinečné potřeby v napojení na energetické pole a Váš limbický otisk.

Esence Rozkvést Vám posvítí na cestu a pomohou Vám vnímat sami sebe a Vaší situaci z nadhledu a naladí Vás na léčivou energii Vašeho srdce.

Esence Rozkvést Vás spojují s hlubšími úrovněmi jejich jednotlivých složek a  poselstvím esence.

Poselství a další informace zprostředkované spolu s esencí Vás dostanou nad Vaše mentální a emoční vzorce a otisky a uvolní spojení s Vaší vlastním vnitřní moudrostí a vnitřním vedením.

Působení esence se může projevit na mentální, emoční, fyzické i spirituální úrovni.

Esence Vám pomáhají spojit se svým srdcem a propojit energii srdce se skutečným životem tady a teď.

Druhy esencí Rozkvést

  • Éterické esence – obsahují pouze 100% éterické (esenciální) oleje. Éterické esence jsou vhodné zejména do flakonků nebo pro další  zpracování. Cena 2 ml ve skleněné lahvičce s kapátkem: 640,- Kč.
  • Éterické-tělové esence– oba typy tělových esencí jsou vhodné zejména při práci s energií a aurou skrze fyzické tělo, je možné je použít i do flakonků. Éterické-tělové esence obsahují 100% éterické oleje a bio rostlinné oleje.  Cena 5 ml skleněný roll-on: 640,- Kč.
  • Komplexní tělové esence –  kromě éterických a rostlinných olejů obsahují na rozdíl od éterických-tělových esencí také květové a krystalové esence, samotné krystaly a další speciální vysokovibrační esence. Komplexní tělové esence jsou také součástí sad Propojení vyšším potenciálem limbického otiskuCena 10 ml roll-on fialové sklo: 1.100,- Kč.
  • Aura sprej – obsahují destilovanou vodu, éterické oleje, krystalové a květové esence, krystaly a speciální vysokovibrační esence. Jsou vhodné pro každodenní podporu celého energetického pole.  Také aura sprej je součást sad Propojení vyšším potenciálem limbického otiskuCena 30 ml sprej/rozprašovač fialové sklo: 990,- Kč.

Při objednávce Tělové esence + Aura sprej cena celkem 1.900,- Kč.

Součástí každé Esence Rozkvést je poselství esence a další personalizované informace o energiích a vlivu esence na Váš život a Vaše aurické pole.

K esenci připravené jako dárek pro někoho jiného získáte navíc „sladěnou“ kartičku s věnováním dle Vašeho přání.

Další moje nabídka:

Poštovné 55,- Kč.

V případě dotazů nebo zájmu o esenci se na Vás těším na mailu: Petra@Rozkvest.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář