Esence Rozkvést – Harmony with heart

Všechny esence Harmony with heart jsou tvořeny stejně jako výklady energetického otisku v napojení na energetické pole toho, pro koho jsou připravovány. Esence pomáhají zvědomit nevědomé myšlenkové vzorce a emoční otisky, uvolňovat z energetického pole  a propojit a porozumět hlasu svého srdce.

Složení a součást esence

Esence jsou složeny z éterických-esenciálních olejů a bio rostlinných olejů. Často obsahují také energie nějakého krystalu nebo vzrostlého stromu z naší zahrady (jabloň, třešeň, švestka, bříza, buk, dub, kaštan, lípa, líska, smrk, jedle, borovice, habr, topol, bez, modřín, jasan, javor, ořešák, olše).

Každá esence, její poselství, barevné předlohy a propojující otázky jsou tvořeny na míru v propojení s esenciálním a rostlinným olejem a energetickým polem konkrétního člověka.

Obsah „rozkvetlé esencové krabičky“:

 • Esence v 5 ml skleněné lahvičce (roll-on)
 • Poselství srdce skrze esenci
 • Propojující otázky
 • Ručně malované barevné harmonizující předlohy
 • Inspirace ke spolupráci s esencí a otázkami

K esenci připravené jako dárek pro někoho jiného získáte navíc „sladěnou“ kartičku s věnováním dle Vašeho přání.

Esence bez záměru

Esence je možné připravit i „bez zaměření“ – kdy je ponechána volná ruka Vašemu srdci nebo bytostem rostlin a tomu, co Vám chtějí sdělit, co uvolnit, přijmout nebo s jakou energií Vás prostřednictvím esence chtějí spojit.

Inspirace pro „zaměřené“ esence

Esence mohou být tvořeny na podporu Vašeho konkrétního záměru nebo životní oblast. Vždy je však třeba počítat s tím, že je připravovaná ve spolupráci s bytostmi rostlin, Vaším energetickým polem a Vaším srdcem, což může vést i k tomu, že v propojení s esencí záměr pozměníte – pustíte se například některých svých představ, které jste v záměru měli na základě nevědomého otisku či vzoru a naopak do něj „vpustíte“ více světla a záměru „božího“..

 

 • Limbické esence – uvolňující limbické (prenatální/prvotní) otisky a vzorce

Výčet začínám speciální esencemi, které tvořím v případě zájmu pouze v návaznosti na výklad energetického otisky. Limbické esence uvolňují ty nejhlubší otisky a vzory, které se do našeho energetického pole i fyzického těla otiskly během prenatálního období, v době od početí do porodu. Právě z těchto otisků vychází všechny ostatní. Tyto esence doporučuji pouze těm, kteří jsou otevřeni hlubší transformaci.

 • Esence Harmonizující určitou životní oblast, vztah, situaci,..

Esence Vám mohou být průvodci a pomocníky ve všech možných životních situací. Je možné připravit esenci na harmonizaci vztahu k sobě samému, ke konkrétnímu člověk nebo klidně i k lidstvu jako takovému 😉 . Esence Vás může provést složitou situací, nemocí nebo třeba tak transformačními zážitky jako je těhotenství či porod.

 • Čakrové esence

Osobně je mi čakrový systém velmi blízký a spolupracuji s ním ráda. Jestli vyhovuje tento systém i Vám, mohu Vám připravit esence na harmonizaci konkrétní čakry, souvisejícího tématu nebo čakrovou esenci vytvořit na základě výkladu energetického otisku.

 • Krystalové a amuletové esence

Krystaly a esenciální oleje jsou láskyplní spojenci. Esence díky přímému vlivu éterických olejů na limbický – emoční systém pomáhají hlubšímu otevření se léčivých energií krystalů a synergicky je podporují nebo vyvažují dle potřeb konkrétního člověka.

Máte-li rádi krystaly, krystalové esence jsou to pravé pro Vás 🙂 Mohu Vám k esenci udělat aroma náramek z krystalů, dřeva či lávy.

Krystalové esence připravuji také například pro jedinečné šperky a flakonky Crystal grid design Terezy Stropnické nebo magické šperky Vltavínky Ametystové. Je však možné esenci propojit s jakýmkoli Vaším kamenem nebo šperkem.

Stejně tak může být esenci propojena s Vaším oblíbeným amuletem. Blízké mi jsou například originální avokádové od Veroniky Dariny Buraltová, která do nich zasazuje i kameny.

K propojení esence s konkrétním kamenem, šperkem, flakonkem, amuletem apod. mi zašlete fotku daného předmětu.

Dále to mohou být esence:

 • Esence harmonizující ženskou nebo mužskou energii
 • Elementové esence
 • Orgánové esence,…

Cena esence

 • Esence Harmony with heart: 640,- Kč
 • Aroma náramek: 180,-
 • Esence propojená s Vaším energetickým otiskem nebo předmětem bez poselství a propojujících otázek: 440,- Kč
 • Esence včetně výkladu energetického otisku: 1.600,- Kč

Poštovné 50,- Kč.

Jestli s Vámi něco z výše uvedeného rezonuje, ráda pro Vás esenci připravím 🙂

Petra@Rozkvest.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář