Energetický potenciál rostlin a krystalů

Přestože se někdy může zdá, že každý éterický olej, květová esence či krystal je snad na vše, není tomu tak 😉Energetický potenciál konkrétních rostlin a krystalů zahrnuje energetické vzorce a otisky, kterými tyto dary Gaii na energetické úrovní dokáží působit, měnit, léčit, harmonizovat, uvolňovat a pomoci aktivovat náš vlastní vyšším potenciálem obecně nebo v dané oblasti, v určitém životním období, situaci.

Energie rostlin i krystalů na nás působí, ať chceme nebo ne, ale při vědomém otevření se jejich energií se i propojení s jejich energetickým potenciálem dostává na jiné úrovně vědomí.

Někteří rozvíjí svůj vztah s dary Gaii až do té míry, kdy porozumí jejich poselství, jejich sdělení a předávají je druhým, ne každého to ale k takovému hlubokému propojení povede.

Čemu nás však všechny Gaia již od početí vede je, abychom se naučili se přijímat a využívat její léčivé dary.

Energetický potenciál rostlin obsahuje dary, které nám daná rostlina dokáže předat. Interakce probíhá na nevědomé úrovni nebo vědomě na úrovních, v kterých jsme tomu otevřeni. Většina toho v tomto procesu neprobíhá na rovině uchopitelné pouze naší myslí, ani se propojení nemusí v našem energetickém poli a životě projevit způsobem, který očekáváme.

Stejně tak jako my lidé mají i rostliny a krystaly mnohaúrovňový záběr a dokáží svojí energii zaměřovat a dle svého zaměření se s něčím energeticky propojit. Záměr je důležitým aspektem léčení a rozvoje.

Tří-liniová interakci

S rostlinami v jakékoli podobě i s krystaly se můžete propojit kdekoli a kdykoli. Nepotřebujete k tomu nikoho dalšího. Proč se chtít dary Země „připravit“ někým jiným? Podstatou není nedůvěra ve své vlastní schopnosti či možnosti. Naopak. Čím více aktivujete svůj vyšší potenciál, tím otevřenější jste spolupráci s nejen s dary Země, ale i s dalšími lidmi, kteří jdou také cestou svého vyššího potenciálu.

V takové spolupráci se dokážeme otevřít energetickému potenciálu darů Země „jinak“ –  hlouběji díky jasněji projevenému záměru esence.

Když si necháte připravit esenci nebo například šperk s krystalem od někoho, kdo Vám k němu zprostředkuje další informace a energie odpovídající vyšším záměrům esence připravované v propojení s Vaším energetickým polem a Vyšším já, rozšiřujete energetické možnosti svého vlastního propojení s danou rostlinou, esencí, krystalem. Dochází k tzv. tří-liniové energetické interakci,

  • mezi rostlinou (esencí, krystalem) a člověkem, který s ním na základě Vaší žádosti pracuje
  • mezi rostlinou a Vámi (velmi citlivý lidé to mohou pocítit téměř okamžitě, kdy se začne esence či šperk pro ně připravovat)
  • mezi vámi – dvěma lidmi (Vámi a tvůrcem esence, krystalu ve šperku,..)

Jak rostliny, tak krystaly jsou velmi otevřeni této tříliniové interakci, která je svým uspořádáním velmi energeticky silná. Jde o speciální energetickou mřížku, jež dodá celému procesu novou dynamiku a dokáže značně podpořit zaměření a tím využití energetického potenciálu esence, krystalu.

Toho využívám při přípravě všech esencí Rozkvést. Tělové esence Rozkvést a Aroma spreje Rozkvést obsahují téměř vždy krystaly nebo krystalové esence, je však možné je propojit i s nějakým Vaším kamenem (aroma náramkem, šperkem). Esence čistě éterické používám zejména na krystalové flakonky Crystal Grid Design, s kterými jsou energeticky provázané (pro flakonky s korkovým špuntíkem nebo šroubovacím uzávěrem je možné použít i tělové esence a využít obojím způsobem).

 

www.rozkvest.cz

 

 

Napsat komentář