Energie zlaté barvy v energetickém poli a logu

slunce-esenceBarvy jsou energie, kterou můžeme vidět svým "fyzickým" zrakem i tím vnitřním. Barvy našeho energetického pole jsou nejčastěji vnímané dle jednotlivých energetických center - čaker. V mnoha případech je však již překonané barevné rozdělení čakerního systému. Toto základní rozdělení barev , který se zaměřovat na aktivaci a rozvoj jednotlivých čaker.

Stále častěji se v energetických polí objevují tzv. sloučené energie. Prvním místem, kde dochází ke slučování energií je srdeční centrum. Nejdříve jde v tomto centru vnímat většinou energii barvy červené (energii Země, Gaia) a energii fialové barvy. Této barvě se říká magenta a vznikla by, kdybychom spojili konce duhy - červenou a fialovou. Magenta je energie symbolizující čistou, univerzální a bezpodmínečnou lásku. 

Právě s touto energií se mění energie našich "cílů", kdy osobní cíle přímo či nepřímo zahrnují i kolektivní léčení. Objevuje-li se magenta v našem srdečním centru znamená to, že se otevíráme plnému potenciálu této čakry, což je spojení se zlatým paprskem. 

To bylo dříve bráno jako něco téměř nedosažitelného. Dnes stále více lidí však ve svých životech tady na Zemi žijí v různých směrech ve své "opravdovosti" a jejich srdeční centrum zlaté paprsky obsahuje a jimi posilují, pozvedají, léčí a spojují všechny životy na Zemi i se Zemí. 

Osobní esence s energií zlaté barvy

Mohu pro vás připravit osobní esenci Rozkvést jak s energií barvy magenta, tak s různou intenzitou energií zlaté barvy - přesně v souladu s vašimi aktuálními potřebami a s potřebami, možnostmi a potenciálem vaší aury. 

Logo s energií zlaté barvy

Logo obsahující zlatou barvu je vhodné zejména pro ty, kteří energii této barvy dokáží "ustát", ideálně pro ty, které ji mají již ve své energetickém poli aktivní. Obecně je zlatá barva vnímaná jako barva úspěchu, luxusu, kvalitou a vysokou hodnotou. Zlato a zlatá barva je také symbol bohatství obecně, někdy také extravagance. 

Energie zlaté barvy se hodí pro spojení s vyšší moudrostí, porozuměním na hlubších úrovních sobě, životu, oboru,.. Zlatá energie podporuje sdílení vyšší moudrosti, znalostí a zkušeností.

Zlatá barva může u lidí nepřipravených na její energii způsobit nezdravé zaměření na úspěch a vliv, strach z neúspěchu i úspěchu, přehnanou náročnost na druhé i sebe. 

Zde je logo design Energie zlaté barvy, který je velmi silný, jednoznačný a přímočarý, je vytvořený ve své základní podobě spíše na ukázku k energii zlata nebo pro někoho, kdo ví, že tento silný energetický zářič ladí s jeho polem tvorbou. Mohu vytvořit podobný nebo úplně jiný s energií zlaté barvy v propojení s Vaším energetickým polem. 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.