Láva v aroma-náramcích - proč a jaká?

DSCN1782Lávové korálky se do tvaru lehkých porézních kuliček rodí z roztavené skály, která se po výbuchu sopky dostane na povrch země a vlivem vzduchu zchladne a vytuhne v lávové kameny. Energie lávových korálků vychází z jejího sopečného základu a velmi trefně jí vyjadřuje symbolický název lávy - krev země. 

Stejně jako lidská krev, která naším srdcem skrze krevní řečiště zalévá celé naše fyzické tělo živoucím proudem srdeční energie, činí tak lávové korálky v aroma-náramku. Energetická povaha lávy umožňuje plynulejšímu proudění energie mezi jednotlivými dalšími krystalovými či dřevěnými korálky a naším tělem.

Díky přirozeně vytvořených dutinkám na povrchových nerovnostem v lávových kuličkách je možné spojení s dalšími dary Země - éterickými oleji a květovými esencemi. Esence Rozkvést můžete použít na jakýkoli šperk či krystal - i když neobsahuje lávu, láva však udrží vůni déle, dle použitých esenciálních olejů, někdy i několik dní. 

Vliv lávových kamenů/korálků neboli skalních perel na náš energetický systém

  • Fyzická úroveň - lávové korálky posilují naše spojení se Zem a také s naším fyzickým tělem. Podporují sílu, proudění energie a plodnost.  
  • Emocionální a psychická úroveň -  uzemňovací vlastnosti lávy působí také na úrovni emocí. Energie lávových kamenů je intenzivní i uklidňující zároveň. Láva je výborný pomocník při uvolňování emočních otisků a odpoutávání se od emočních i mentálních forem připoutanosti. 

Jak je to s barvami lávových korálků? 

DSCN1779Bílá barva - láva bílé barvy může vzniknout jejím následným dobarvováním nebo může být zcela přírodní - tvořena převážně vyvřelými uhličitany - křídou. V aroma-náramcích Rozkvést jsou pouze přírodní, nebarvené bílé lávové korálky. Tento typ lávy je energeticky jemnější.

Šedá barva - šedá barva lávových korálků v aroma-náramcích Rozkvést byla způsobena přirozenou přítomností sazí během sopečného výbuchu, nejsou ani dobarvované, ani dovoskovávané. 

Černá barva - je nejčastěji používaná barva u korálků z lávy, nejde však v naprosté většině případů o přirozeně získanou barvu. Někdy bývá láva barvena, u kvalitnější korálků je černá barva docílena voskováním. Právě voskované lávové korálky černé barvy obsahují aroma-náramky Rozkvést. 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.