Aura sprej Rozkvést – kapky, které sladí s energií srdce

Vše má svojí auru, své specifické vyzařování a skrze aury jsme všichni propojeni s Jednotou. Naše aura ovlivňuje svět kolem nás a svět kolem má vliv na naší auru.

Jak významný vliv na nás vnější svět má, záleží na mnoha faktorech. To zásadní ale je, jak je na tom právě naše aura - na jaké je frekvenční úrovni (celkově, ale i ve spojení nějakým tématem, situací, vztahem...). Aura energeticky odpovídá tomu, co zrcadlí a vyzařuje náš energetický otisk.

Jakou vibrační úroveň aura má (celkově nebo při konfrontaci s něčím), takové záležitosti řešíme ve svém životě, tak reagujeme.. Jestliže je naše aura na frekvenci našeho limbického otisku, v našem životě se nám vrací témata, která s ním jsou spojená a naše reakce jsou pod jeho menším či výraznějším vlivem. Jestliže je naše aura na frekvenční úrovni našeho potenciálu a našeho pravého Já, v životě se nám zrcadlí jiné věci nebo naše reakce jsou odlišné, protože nepramení v limbickém otisku ale v našem srdci. 

To jaké má frekvenční nastavení naše aura, to nás nějakým způsobem oslovuje, ladí s námi, přitahuje..

Příkladem toho je, když se dotknete pro druhého "citlivého" tématu (tedy tématu, s kterým je dotyčný spojen na úrovni limbického otisku), tak bude mít pocit, že ho "chápete" a "rozumíte" mu, když dané téma vnímáte podobně a svým způsobem ho utvrzujete v jeho pohledu - a energetickém zaměření - na dané téma.

Někteří lidé dokáží věnovat mnoho své energie probírání s druhými to, jak je něco špatně - s muži, ženami, politiky, společností. Přestože jde o to, co se jim na daném tématu nelíbí, cítí určitou úlevu, když to mohou sdílet s někým, kdo to vidí stejně ;-) Jen si tito lidé neuvědomují, že tím pouze posilují svůj limbický otisk a tím více ho ukotvují ve své auře, ve svém energetickém otisku. 

Stejně tak to samozřejmě funguje i tehdy, kdy sdílíme s druhými to, co pramení na frekvenční úrovně našeho potenciálu a pravého Já. I tím tyto vibrace posilujeme a upevňujeme ve svém energetickém poli.

Čím více je aura stabilnější na určité frekvenční úrovni, tím je méně ovlivnitelná "zvenčí". To, co je frekvenčně na jiné úrovni po ní "sklouzne", aniž by to na ní energeticky mělo nějaký velký vliv. 

Je-li někdo pod silným vlivem svého limbického otisku, řeči o potenciálu a Jednotě ho nebudou příliš zajímat a přitahovat, případně v něm vyvolají nelibost.

A naopak, má-li někdo auru plnou frekvenční úrovně svého pravého Já, pak máme tendenci z této úrovně také vnímat okolní svět a energeticky nás přestanou stahovat záležitosti, které jsou na jiné energetické úrovni (v tomto případě ani nevyvolávají nelibost, mohou nás však vést k nějakým změnám, které však nepramení v limbickém otisku jako je tomu u nelibosti, ale naopak ve vyhranění se v dané záležitosti v souladu se svým pravým Já). 

Když se zaměříme na vnímání, pročištění a prozáření své aury, zjistíme, že vše může být úplně jiné, než se zdálo z pohledu limbického otisku :-) Jaká aura, takové frekvenční nastavení našich myšlenek. Jaká aura, takové naše reakce a naše volby.

Frekvenční úroveň své aury můžeme zcela změnit jedním jediným nádechem...

Aura sprej Rozkvést, stejně jako ostatní esence Rozkvést, nese energii vašeho srdce, vašeho pravého Já a jeho použitím ji ihned aktivujete ve svém energetickém poli, ve své auře.

Aura sprej obsahuje kromě éterických (esenciálních) olejů také květové a vysokovibrační esence a je energeticky trochu odlišná od 100% koncentrované esence. 100% esence více odpovídá stabilnější struktuře vašeho energetického pole, aura sprej více tomu, co je nyní aktuální. Nemá smysl si aura sprej tvořený na míru schovávat "až někdy", naopak je to světelný pomocník pro to, čím procházíte právě teď. Jestliže přirovnám 100% esenci k frekvenčnímu moři vašeho potenciálu, pak aura sprej jsou kapky, které vás s tímto mořem slaďují podle našich momentálních potřeb. Samozřejmě není třeba mít každý den nový aura sprej, jeho obsah (30 ml) odpovídá tomu, kdy je po jeho spotřebování vhodné vytvořit aktuální. Můžete zvolit také variantu 10 ml. 

Jak často a jak hojně jej využíváte je čistě na každém. Můžete jej použít jednou ráno, ráno a večer nebo ho mít u sebe a použít kdykoli vás to k tomu povede - vydrží přesně tak dlouho, jak má :-)

Zde si můžete přečíst o specialitce - Aura spreji pro šperky s krystaly

 34-3

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.