• 1 z 2
 

Aroma-náramek: Záhněda, selenit, stříbro-zlato, křišťál, pískovec, láva, růžové dřevo

 

Náramek stvořený pro esenci podporující při nastávajících energetických změnách na Zemi a ve Vašich energetických výkyvech s tím spojenými.

Dostupnost Skladem
450 Kč
   
Kategorie Aroma náramky a amulety
 

Náramek stvořený pro esenci podporující Vás při nastávajících energetických změnách na Zemi a ve Vašich energetických výkyvech s tím spojenými. Tento aroma-náramek (náramek + esence) pomůže pustit se všeho, čím sami sebe držíme v poutech strachu a závislosti na tom, co nás vzdaluje od toho projevit ukotvit zde na Zemi svojí duchovní sílu a své pravé Já. Aroma-náramek je také velmi vhodný při vědomé spolupráci s Gaia, svým fyzickým tělem a při očistných kůrách. 

Odpoutejte se od toho, co živíte na svůj úkor a využijte znovuzískanou energii na ozdravení těla a pomozte svému tělu procházet se změnami, kterými naše fyzická těla procházejí.

Na fotce je náramek spolu s krystalovým aura sprejem. Při objednání náramku se 100% esencí,  získáte 5 ml aura sprej zdarma (aura sprej je připravený z Vaší esence, můžete si jej poté sami doplňovat).

Aroma-náramek ke šperku - vlastníte šperk obsahující záhnědu, křišťál nebo selenit? Mohu esenci připravit a přizpůsobit jeho i Vaší jedinečné energii a potřebám. Zesílí tím propojení mezi Vámi a šperkem.

Vždy získáte aroma-náramek a esenci s barevnými etiketami - ty však tvořím každému dle jeho energetického otisku a v energetickém souladu s esencí a jejím poselstvím.

Aroma-náramek obsahuje:

  • kovy: korálek (4 mm) - ryzí stříbro (925/1000 Ag) pokovené ryzím 24 karátovým zlatem (24K Au) 
  • krystal: záhněda (8 mm), selenit (8 mm), zlatý pískovec (10 mm), křišťál (4 mm)
  • růžové dřevo (8 mm)
  • láva - na fotce náramek s černou lávou (8 mm), je možné použít i šedou
  • černý střapec (možno bez)
  • Možnost přiobjednat esence 

Máte-li zájem pouze o Krystalovou esenci Rozkvést, můžete si jí objednat přímo v kategorii Krystalové esence.

ZLATO A STŘÍBRO

Práce s kovy vždy patřila k zásadní oblasti alchymie, tedy při formování základních elementů, energií a při tvořením na všech úrovních bytí. Kovy mají díky svým vlastnostem výjimečnou schopnost vodit energii. Volné elektrony v krystalové mřížce kovů dokáží přijatou energii dále vyzařovat ve všech jejích vlnových délkách, čímž vzniká zrcadlový efekt.

Součástí aroma-náramků Rozkvést je stříbro a zlato. Stříbro je spojené s energií Měsíce, 8. příčinné čakry a stříbrnými frekvencemi, zlato s energií Slunce, 9. čakrou, neboli hvězdou duše. 

Společně s ostatními částmi náramku a esencí Rozkvést umožňují zvýšené proudění srdeční energie do životních procesů a tím na nás působí jako velmi silný katalyzátor. 

SELENIT

Velmi silný očistný a ochranný krystal. Stejně jako zlato je spojený s hvězdou duše a pomáhá aktivovat naše talenty a náš vyšší potenciál

DŘEVO

Dřevo snižuje intenzitu emocí bez jejich potlačování. Podporuje vnitřní klid a sounáležitost s přírodou. Dřevo společně s krystaly a esencemi tvoří pro mě osobně velmi příjemnou a naším tělem hladce "vstřebatelnou" energii. 

LÁVA

O lávě si můžete přečíst v článku Láva v aroma-náramcích - proč a jaká? 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.