• 1 z 2
 

Aroma-náramek: Karneol, selenit, stříbro-zlato, santalové a růžové dřevo, láva + tělová esence

 
Dostupnost Skladem
540 Kč
   
Kategorie Aroma náramky a amulety
 

Chcete cítit radost z toho, co je tady a teď? Radost, že žijete právě tady na Zemi a můžete skrze své tělo vyjadřovat svého ducha? Náramek podpoří spojení se Zemí a pomůže vnímat radost z toho, co je, aniž byste museli utíkat do jiných světů. Vpusťte do života více nadšení a zaměřujete se více směry, který vás baví, naplňují a dělají život radostným. Projevte své tvůrčí schopnosti a dovolte si plout životem s důvěrou a otevřeným srdcem. 

Tento aroma-náramek obsahuje tělovou esenci, která je připravená pro okamžité a bezpečné propojení skrze naše fyzické tělo - skrze kůži. Esence je propojená s energií náramku a usnadňuje spojení s ním. Naopak náramek v sobě "drží" energii esence, pohybem ruky nebo náramku na ruce aktivuje její energii v našem energetickém poli. Aroma dokáží lávové a dřevěné korálky nést poměrně dlouho, vždy záleží na vlastnostech konkrétních éterických olejů, z kterých je esence složena. 

Aroma-náramek obsahuje:

  • kovy: korálek (4 mm) - ryzí stříbro (925/1000 Ag) pokovené ryzím 24 karátovým zlatem (24K Au) 
  • krystal: karneol (8 mm), selenit (8 mm)
  • růžové a santalové dřevo (8 mm)
  • láva - na fotce náramek s černou lávou (8 mm), je možné použít i šedou
  • Esence Radost z tady a teď (2 ml, hnědé sklo s pipetkou pro příjemnou aplikaci) - mandlový bio olej, éterické oleje - cedrový, bergamot, limetka a květová esence dub lesní

ZLATO A STŘÍBRO

Práce s kovy vždy patřila k zásadní oblasti alchymie, tedy při formování základních elementů, energií a při tvořením na všech úrovních bytí. Kovy mají díky svým vlastnostem výjimečnou schopnost vodit energii. Volné elektrony v krystalové mřížce kovů dokáží přijatou energii dále vyzařovat ve všech jejích vlnových délkách, čímž vzniká zrcadlový efekt.

Součástí aroma-náramků Rozkvést je stříbro a zlato. Stříbro je spojené s energií Měsíce, 8. příčinné čakry a stříbrnými frekvencemi, zlato s energií Slunce, 9. čakrou, neboli hvězdou duše. 

Společně s ostatními částmi náramku a esencí Rozkvést umožňují zvýšené proudění srdeční energie do životních procesů a tím na nás působí jako velmi silný katalyzátor. 

DŘEVO

Dřevo snižuje intenzitu emocí bez jejich potlačování. Podporuje vnitřní klid a sounáležitost s přírodou. Dřevo společně s krystaly a esencemi tvoří pro mě osobně velmi příjemnou a naším tělem hladce "vstřebatelnou" energii. Dřevěné korálky dělají náramek lehčí a příjemnější na nošení. 

SELENIT

Velmi silný očistný a ochranný krystal. Stejně jako zlato je spojený s hvězdou duše a pomáhá aktivovat naše talenty a náš vyšší potenciál

LÁVA

O lávě si můžete přečíst v článku Láva v aroma-náramcích - proč a jaká? 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.