Aroma esence Srdce

V naší auře, v našem energetickém poli se zrcadlí celý náš život, jaká je naše aura, takový je náš život. Aura je stále proměnlivá, stejně jako je proměnlivý celý vesmír. Stejně jak energetické pole ovlivňuje náš život, je možné vědomě ovlivňovat také naši auru. Děláme to stále – nevědomě i vědomě – vším, co děláme, jak co vnímáme, jak se rozhodujeme.. Vše má na ní vliv a její aktuální struktura má „rozložení“ energií v ní má vliv má naopak zásadní vliv na to, co děláme… Stálé propojení a vzájemná interakce.

Aroma Esence Srdce prozáří Vaší auru, pomohou jí udržet ve frekvencích Vašeho Vyššího potenciálu a propojí Vás s energií Vašeho srdce.

Stejně jako naše fyzické tělo i naše energetické pole, naše aura potřebuje naši vědomou péči. Péče o auru je stejně důležitá jako péče o fyzické tělo, na určité úrovni v propojení s tělem na vlastní kůži pocítíte, že jedno bez druhého nelze.

Aura esence srdce je životadárná éterická, květová a krystalová vodou připravenou v propojení s Vaším energetickým pole, jež auru pročistí, projasní, nabije světlem a pomůže udržet směr, který souzní s Vaším srdcem a Vaším Vyšším potenciálem a posláním.

Více Esence Srdce.

Napsat komentář